هوای دو نفره !

هوا ، هوای تابستان است ! هوای آمدن دوباره ی پنکه ی نازنین به میدان و روشن کردن رادیو و سعی برای کتابخوان کردن خودم ! این روزها از بی سوادی خودم رنج میبرم ... از اینکه همین چند تا کتاب ساده را هم نمیتوانم تمام کنم و حوصله ام از خواندنشان سر میرود . تا قبل از اینکه بشوم همسر یک آقای محترم اهل مطالعه و فرهیخته ، ده سال هم میگذشت این تنبلی برایم مهم نبود . اما حالا عذابم میدهد و باعث میشود هر روز خودم را سرزنش کنم ...

هوا ، هوای تابستان است و من را برای سنگ رنگ کردن و ریخت و پاش های همیشگی ام هوایی کرده ! برای جاده گردی و مزرعه و باغ و کوچه باغهایی که همیشه فقط از پشت شیشه ی اتوبوس میشود تماشایشان کرد .

نمیدانم خاصیت تابستان چیست که حتی امسال که خبری از درس و دانشگاه نبود هم برایم حال و هوای یک تعطیلات طولانی را دارد که میتوانم بیشتر به کارهای مورد علاقه ام برسم ! اما امسال یک تفاوت اساسی دارد ...

امسال دیگر فقط من نیستم ! برای سرخوشی های تابستانی ام یک همراه خوب دارم ... کسی که مجبورم نمیکند تغییر کنم و من را برای خودم بودن تشویق میکند !

/ 7 نظر / 48 بازدید
حنان

[قلب] دو همراه دوس داشتننی [لبخند]

ناردین

قدر بدان کوثر نازنین..خیلی ها هستند که در حسرت آنند که خودشان باشند.

احسان

خوشحالم که تابستانت را دلپذیر توانم کرد...

sama

che khooooooobb ke khodet mimoonii[ماچ][ماچ]

زهرا

الهیییی! دو خط آخرتو قربون گل دختر :) همیشه شاد بمانید...

روشن

گوارای وجود هوای تابستانی امسال:)

به نظر می رسد که همراه بسیار فهیم و محترمی داری. و این کار تو را دشوار می کند که مواظب باشی تا حریم ها حفظ شود.هر کسی باید حریم و حرمت خودش را نگه دارد تا خدای ناکرده هتک حرمتی یا بی ادبی پیش نیاید. رعایت فهم و احترام از طرف همسرت هم حتما حد و حدودی دارد.باید بسیار هوشیار باشی.