مهمانی گیتی خانوم

گیتی خانم مهمان که دعوت میکند هیچی کم نمیگذارد . مثلا همین دیشب بود که انقدر از فواید روغن زیتون گفت تا سمانه خانوم و خواهرش مهناز خانوم و ژیلا جون سرتاپایشان را آغشته به روغن کردند و از تاثیرات ناگهانی ای که بر رویشان گذاشته بود شگفت زده شدند .

سمانه خانوم معتقد بود به محض اینکه روغن را به مچ پایش مالیده تمام درد های گردنش فروکش کرده .

مهناز خانوم میگوید 10 سال جوانتر شده و ژیلا جون که تا قبل از آن از بوی روغن زیتون متنفر بود احساس میکند میتواند حالا آن را با شیشه اش سر بکشد .

گیتی خانوم دیشب یک برگ آلوئه ورا هم سرو کرد . باورتان نمیشود دقیقا در ساعت یک و 7 دقیقه ی بامداد ژیلا جون وارد اتاق من شد واصرار داشت که پوست صورتش سفیدتر شده در حالی که من او را هنوز یک خانوم 50 ساله ی سبزه میدیدم ... یعنی فکر میکنم اینطوری دوست داشتنی تر است . به دنبالش بقیه وارد اتاق شدند و یکی یکی صورتشان را از نزدیک نشانم دادند و از خواص شگفت انگیز آلوئه ورا برایم صحبت کردند و بعد صورت من را با عینک های بالا زده و چشمان ریز شده به طور کامل بررسی کردند و همگی متفق القول بر این باور بودند که برای یک دختر جوان داشتن یک صورت کک مکی و پر از لک و پیس درست نیست و من باید هرشب از برگ آلوئه ورا استفاده کنم . در ضمن مهناز خانوم هم متذکر شد حتما از آن دستگاه هایی که برای کوچک کردن بینی است و خودش هر روز به خودش وصل میکند تهیه کنم .

امروز صبح هم در حالی که به دلیل کمبود جا در پذیرایی خوابیده بودم ناگهان با صدای بلند یک آهنگ تکنو! از خواب پریدم و امکان ندارد باور کنید که با چه صحنه ای رو به رو شدم . 4 تا خانوم تپل 50 تا 60 ساله دورم حلقه زده بودند و با تلویزیون ورزش میکردند . خب این هم قطعا یکی از برنامه های مهم گیتی خانوم بود که برای مهمانانش در نظر گرفته بود . گفته بودم ! گیتی خانوم مهمان که دعوت میکند هیچی کم نمیگذارد ...

در حال حاضر هم گیتی خانوم در آشپزخانه آش میپزد . سمانه خانوم دارد به مچ پایش روغن زیتون میزند . مهناز خانوم در خانه پیاده روی میکند و ژیلا جون یکی از برنامه های تلویزیون به نام « چگونه پوستی روشن داشته باشیم » را نگاه میکند .

من هم در اتاقم نشسته ام و به تاریخ تولد خانوم ها فکر میکنم که اینبار موقع چایی گرفتن ترتیب سن شان را اشتباه نکنم تا مجبور نباشم برای بار چندم کلاس آموزش چایی گرفتن در خواستگاری را بگذرانم ...

/ 9 نظر / 38 بازدید
محب ولایت

بسم الله الرحمن الرحیم الحمدلله رب العالمین اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم سلام علیکم -------- *♥*♥*♥* -------- -------- *♥*♥*♥* -------- -------- *♥*♥*♥* -------- -------- *♥*♥*♥* -------- ------*♥*♥*♥*♥*♥*----- -------- *♥*♥*♥* -------- ----------- *♥* ----------- ┐──────────────────────────────────┌ │ امام موسی كاظم علیه السلام فرمودند: │ │ هر كه می خواهد كه قویترین مردم باشد بر خدا توكل نماید. │ │ بحار الانوار، جلد هفتم صفحه 143 │ ┘──────────────────────────────────└

شیوا

چه خوبه که همه در تکاپوی یه کاری هستن تو این مجموعه!

اوووووووووووووه!چه خبره!!!! :D

فرزاد

نه اين الوئه ورا واقعا جادو مي كنه! حمل بر خودستايي نباشه من خودم هرازچندگاهي يه برگ آلوئه ورا رو صورتم مي زنم! كلي اثر مي كنه!!

ریحانه

عاشق این مدل نوشتناتم[نیشخند]

مریم علوی

چایی گرفتن برا خواستگاری رو خودم یادت می دم اصلا گوخما

حنان

[نیشخند]

رها

احساس پیری نکردی بین اینها؟ :دی