دل آشوب

خب اینکه انقدر تغییر مکان میدهم زندگی ام را از یکنواخت بودن در می آورد . یعنی میشود اینجوری هم به قضیه نگاه کرد ! در سال 3 زندگی کاملا متفاوت را همزمان تجربه میکنم . و خب این از موقعیت های خاصی ست که هر کسی نمیتواند داشته باشد ! هرچند وقت یکبار هم در کمال بیرحمی پز نکات مثبتش را به این و آن میدهم و اینجوری کمی دل خودمم قرص میشود که این شرایط انقدر ها هم نمیتواند بد باشد وقتی فقط و فقط خوبی هایش را ببینی! یعنی اصلا اگر اینجوری به زندگی نگاه کنی شدیدا احساس خوشبختی میکنی حتی!!

ولی نمیدانم چرا هر وقت به این مرحله ی تغییر که میرسم دوباره یک حالی میشوم ... هرچه قدر هم بخواهم به روزهای خوبی که در پیش دارم فکر کنم باز یک دل آشوبه ای ته قلبم هست که بدون اینکه از قبل خبر دهد به سمتم هجوم می آورد و گهگاه چشمانم رو پر میکند ... یک دل آشوبی خیلی گنگ و بی معنی که من را سر حد مرگ میبرد و بر میگرداند!! وقتی دوباره حرف از رفتن میشود چیزی روی قلبم سنگینی میکند ... دست خودم نیست! میشود دیگر ...

پ.ن: عاشقانه هایم برای برادرم دارند کار دستم میدهند! مشکل شاید اینجا باشد که دوستت دارم هایمان را فقط خرج یک نفر خاص میکنیم ... ولی من ترجیح میدهم خرج همه ی کسانی کنمشان که برایم عزیزند ... حتی شما دوست عزیز!! 

/ 12 نظر / 35 بازدید
نمایش نظرات قبلی
فاني

حتي ميتوني مثبت نگر تر هم باشي! مثلا به اين فكر كني كه كار بابات مي افتاد يه جاي پرت توي هرمزگان!

نعیمه

دل آشوبه که همیشه ی خدا بوده باهامون...میفهمم چی میگی حتی با اینکه شرایط تو رو ندارم. پس بازم تو خیلی بهتر از منی:* موفق باشیییییییییییی هر جا که هستی.

میلاد

[لبخند] vala che arz konam...hatman dg...rasti veblage khobi darin[گل]

بهار

[گل] دوستت دارم کلمه ایست که خدا برای انسان لایق دانست دوستت دارم ای انسان لایق

روشن

سلام بانو... ممنون از حضور و تبریکتون

فرشته

رفتن هیچ وقت خیلی آسون نبوده... ولی آدم وقتی داره میره باید به خوبیهاش فک کنه... امیدوارم حسابی موفق باشید... [گل]

yegane

like

فرشید ب

رفتن، مصدر تلخی است عاشقی تنها مرحم این تلخی است هماره عاشق باشید مرسی

محیا

عزیزم چون می گذرد غمی نیست . همه ی این روزا تموم میشن. زوده زود [بغل]