آخرین غم نامه ...

1- وقتی به یک سالی که گذشت فکر میکنم می بینم بیشتر از حد توان یک آدم ! مجبور به دل کندن و خداحافظی بوده ام . وقتی از اولین روزش تا همین امروز را مرور میکنم تازه دلم برای خودم میسوزد . امسال تنها شدم ... به معنی واقعی کلمه !

میدانی؟ تنهایی مفرط آدم را مریض میکند ... باعث میشود به هر بهانه ای دل ببندی ! دلت برای کسانی تنگ شود که حتی به یادت هم نیستند ! آنقدرحساس و شکننده ات میکند که از ضعف هر روز به خودت میپیچی . هر چقدر هم بخواهی خودت را قوی نشان بدهی تنهایی کار خودش را میکند ... از پای در می آوردت!

کاش این دلم یک تکه سنگ بود ...

2- ممنونم آقای ویولون نواز ...

ممنون که در آخرین لحظه و مکان ، من را پرت کردی وسط روزهای پر خاطره ای که داشتم با همه شان خداحافظی میکردم ... ممنون که از بین آنهمه اتوبوس ، اتوبوس ما را برای ویولون زدنت انتخاب کردی . ممنون که برایم شاد نواختی تا اشکم نریزد ... ولی دست خودم نبود ! تقصیر تو هم نبود ... نمیدانستی داخل اتوبوس دختر دیوانه ای نشسته که حتی دلش برای ویولون نواز شهر هم تنگ خواهد شد !

پ.ن: سعی میکنم آخرین غم نامه ام باشد ... بعد از این هرطور که باشم میخندم ! این آخرین بار بود ... 

/ 7 نظر / 26 بازدید
duman

هر کجا هستم، باشم، آسمان مال من است. پنجره، فکر، هوا، عشق، زمین مال من است. چه اهمیت دارد گاه اگر می‌رویند قارچ‌های غربت؟ لبخند بر روي لبانت جاودان!

فاني

غم لازمه گاهي! آدم قدر خوشحالي ها رو ميدونه ...

زهرا

آقای ویولون نواز اتفاق خوبی بود...شکر که دلت یک تکه سنگ نیست! [لبخند]

روشن

سلام بانو خوب باش...بی غم و غم نامه[گل]

یه قطره بارون

یاد دوستی افتادم که گاه این بیت رو میخوند : اگر غم را چو آتش دود بودی جهان تاریک بودی جاودانه

الین

دلت ازغم دوربادبانو[گل]