آرزو بر جوانان عیب نیست ...

1. چندتا نوار کاست قدیمی و واکمن امانتی افرا که قرار است به کمک هم شب های تابستان من را بسازند دور و برم پخش شده اند ! منی که الان چند ساعتی میشود رویاپردازی امانم را بریده . نوار دارد قدیمی ترین آهنگ های گوگوش را در گوشم زمزمه می کند و گاهی صدایش کش می آید و مهر تائیدی میزند به قدمت بالای 30 سالش .

و من غرق شده ام ... غرق 4 دیواری ای که تمام این سالها از کودکی تا امروز از آن متنفر و فراری بودم و حالا دارم به چشم امیدی برای تحقق تمام رویاهایم بهش نگاه میکنم ! رویایی که برای برآورده شدنش باید دست تنها و بدون هیچ کمک و دوستی کار کنم .

بار دیگر این شهر با قدرت تمام دارد غریب بودنش را به رخم می کشد و برای من رجز می خواند .

2. این روزها خیلی دلم میخواهد از طرف خدا یک کارت صد آفرین به خودم بدهم . کارتی که رویش نوشته شده باشد :

بنده ی محترم !

موفقیت شما را در گذراندن این روزهای غیرقابل تحمل تبریک گفته و بابت صبر و شکیباییتان از شما کمال تشکر را داریم . به امید موفقیت در روزهای غیرقابل تحمل آینده ...

3. گوگوش همچنان میخواند ...


/ 7 نظر / 36 بازدید
زهرا

خوش به حالت می تونی رویاپردازی کنی من اصلا وقتشو ندارم... :(

روشن

یک کوله پشتی دارم پراز نوار کاست....دارم فکر میکنم چند سال است دست نخورده افتاده اند یک گوشه از انباری؟!! نمیدونم کوثر جان شاید تو یه جور دیگه مردی که وقتی درد داری میخندی!!

شیوا

1- تمامیِ هر ترانه در ناتمامیِ ماست، ما هم عجب روزگاری داريم به خدا! (و من غرق شده ام ... غرق 4 دیواری ای که .... حالا دارم به چشم امیدی برای تحقق تمام رویاهایم بهش نگاه میکنم ! رویایی که برای برآورده شدنش باید دست تنها و بدون هیچ کمک و دوستی کار کنم ........) و من با این کلمات آشنا هستم! 2- به امید موفقیت در روزهای غیرقابل تحمل آینده ... 3-بشنو,همسفر من.... ما بی تفاوت به تماشا ننشستیم.....

فرزاد

گوگوش... جاده... جاده... جاده... . ای جانم اون کاست شجریان. عشقمه.. داداشم تموم نوارهاشو داره. البته همش الان پیش منه. زندگی می کنم باهاشون.

يه قطره بارون

واييييييييييييييي! مگه از اين كاست ها هنوزم پيدا ميشه ؟

مائده

با نوار کاست های قدیمی درودیوار اتاقمو تزیین میکنم با اون نوار توش خیلی کارا میشه کرد

duman

بعضا بايدنشست و شجريان رو رو واكمن گذاشت و كنار يك استكان چاي؛ بي هيچ فكري فقط به گذر روزها نگاه كرد!