گل ها مهم ترند

1 . شاید زیاد جالب نباشد . ولی تصمیم گرفته ام آدمها را کمتر از گلها دوست داشته باشم . حتی پدر بزرگ و دایی ام را ! پدر بزرگ و دایی ام به حالشان فرقی نمیکند که چقدر دوستشان داشته باشم . ولی بحال گلها خیلی فرق میکند . میدانم اگر دوستشان نداشته باشم میمیرند . راستش تا الان اشتباه میکردم که بعضی آدمها را برای خودم مهم میکردم . الان که بیشتر فکر میکنم میبینم آدمها اصلا مهم نیستند . چیزی که در این دنیا بیشتر از هرچیزی مهم است گل است ... گل!

2 . دخترم ... خوشبختانه باید به اطلاعت برسانم از دیروز تصمیم های جدی ای در مورد تربیتت گرفته ام . امیدوارم در آینده از من بخاطر سخت گیریهایم دلگیر نشوی . ولی فکر کنم بهتر است تو را مثل خودم بار بیاورم . البته کمی شجاع تر و با اعتماد به نفس بیشتر . قول میدهم از اینکه دختر من خواهی بود پشیمان نشوی . ممکن است همه چیز روبراه نباشد . ولی مطمئن باش با روش های تربیتی که برایت آماده کرده ام زندگی شادی خواهی داشت و هرجمعه با یک لبخند شیرین کنار سنگ قبرم از تمام تجربه های دوست داشتنی هفته ی گذشته ات برایم خواهی گفت ... آه ! راستی ... حواست به شمعدانی کنار قبرم باشد که پژمرده نشود . آخر مادرت گلها را بیشتر از آدمها دوست داشت ...

 

/ 15 نظر / 87 بازدید
نمایش نظرات قبلی
یه قطره بارون

گل شمعدونی . دختر ... هر دوشو دوست دارم . به نظرم بعضی از آدمها دقیقا به اندازه گل ها دوست داشتنی اند . [لبخند]

پرسه زن

اوهوم! خیلی چیزا رو میشه بیشتر از آدمها دوست داشت! من خیابون ها رو از آدما بیشتر دوست دارم!

زهرا

نظر "مظهر گلی " زبان حال منه...دقیـــقا! بیا یه گل شمعدونی تو وبلاگم منتظرته[چشمک]

فاني

واي كه چقد من گلم ! [نیشخند]

روشن

سلام کوثر جان شب خوش[ماچ]

زهرا

خو آخه حرف دل منو نوشته...دقیــــــقا [خجالت]

زهرا

سلااااام کوثر خانمی! ما شما را به یک بازی وبلاگی دعوت نموده ایم.اگه دوست داشتی تو هم شرکت کن...[پلک][بغل]

بهار

[خنثی] خیلیییییییییییییی زیبااااا

غیرمنتظره

من فکر می‌کنم مهم‌تر نیستن ولی دنگ و فنگ کمتری دارن، بی‌آزارن، بدی و اصطکاک کمتری دارن و به خاطر اینا حضورشون همیشه مثبته و حس خوب داره. آدمها نه. ولی آدمها مهم‌ترن. اعتراف می کنم که برای منم دوست داشتن و سر کله زدن با گلها آسون تره.

ریحانه

گلها موجوداتی هستن که همیشه باهات روراستن و از ظاهرشون میشه حرف توی دلشونو تشخیص داد...