7 سالگی

همیشه نوشتن را دوست داشتم . از همان 7 سالگی که خاطرات مسافرت های عیدم را نوشتم تا الان که دارم مطلبم را برای 7 سالگی وبلاگم آماده می کنم! هرکس جای من بود و انقدر وقتش را صرف نوشتن می کرد قطعا به جاهای خوب می رسید . تعجبی هم ندارد اگر من به جایی نرسیدم . به هر حال هر کس استعدادی دارد! کسی چه می داند شاید روزی من یک انیماتور حرفه ای شدم و اسمم را در تیتراژ انیمیشن های معروف دیدید . مهم نیست اگر نمی توانم کاری که دوست دارم را درست انجام بدهم . مهم همان حس خوب و آرامشی است که نوشتن به من می دهد و من سالهاست که این حس خوب را تجربه می کنم بی آنکه از نوشته های پر نقصم خجالت بکشم .

نمی دانم دقیقا چند سال است که روز تولد وبلاگم را نادیده گرفته ام یا بهتر است بگویم از یاد برده ام ! ولی امسال در مکان و موقعیتی کاملا متفاوت به روزی فکر می کنم که این وبلاگ ساخته شد . قطعا جرقه ی خوبی بود و اتفاقات خوبی با خودش به همراه آورد . هر چه بود آنقدر خوب بود که هیچ وقت از انجامش پشیمان نشدم ... اینجا را همیشه دوست دارم!

/ 6 نظر / 23 بازدید
فاطمه کوثر

بله,به نظر من بیشترین سود نوشتن برای شخص نویسنده ست,وقتی مثلا از یک موضوع اخلاقی می نویسی,شاید کسی واقعا نخوندش! (که البته این اتفاق به وفور می افتد!) ولی وقتی بعد از مدت ها بر میگردی و چشمت به آن نوشته ها می افتد,یادت می آید که باید چگونه انسانی باشی و فاصله ات تا انسان خوب بودن چه قدر است.... اینجارو سودمند دیدم و لینکتون کردم!به اسم "کوثر"؟ یا"شاید کمی بهتر"؟

احمدرضا

وبلاگ ها همیشه دوست داشتنی هستند. مخصوصا که اگر مسیر زندگی ات را عوض کرده باشند. مخصوصا که اگر دیگر از آنها فقط یک خاطره باقی مانده باشد. ولی وبلاگ ها همیشه دوست داشتنی هستند...

1000chereh

نميشه دل به هر كس داد نميشه از نفس افتاد پرنده با پر بسته نميشه از قفس آزاد نميشه شب به شب خوابيد فقط كابوس وحشت ديد نميشه در سكوت خود صداي گريه رو نشنيد نميشه غرق در غم بود ولي از گريه رو گردوند نميشه تا ته آواز فقط از ترس فردا خوند گلوي ساز دلتنگي پر از فرياد خاموشه دوباره سر بده هق هق بذار دست صدا رو شه! نميشه دل به هر كس داد نميشه دل به هر كس بست نميشه رفت و راهي شد رسيد اما به يك بن بست چه رسمه ناهماهنگي هميشه رسم تقديره نميشه بود و عاشق بود واسه عاشق شدن ديره نميشه غرق در غم بود ولي از گريه رو گردوند نميشه تا ته آواز فقط از ترس فردا خوند گلوي ساز دلتنگي پر از فرياد خاموشه دوباره سر بده هق هق بذار دست صدا رو شه!

1000chereh

سر به هوا نیستــــم امــــا همیشـــــه چشــــم به آسمان دارم حال عجیبـــی ست دیدن ِ همان آسمان که شاید "تو" دقایقی پیش به آن نگاه کـــرده ای...!!!

رها

امیدوارم موفق بشی