شاید کمی بهتر


سلام!

خوبین؟

فکر نکنم...آخه به خاطر امتحانات وضع من هم چندان خوب نیست!حالا نمی دونم شما مثل من هستید یا نه.

چه خبر از برف و زمستون اینا؟!اینجا که هر روز برف میاد منتها نمی دونم چرا حس آدم برفی درست کردن نیست.خیلی دلم می خواد درست کنما...اتفاقا ناراحتم هستم آخه من که هر سال آدم برفی درست می کردم اگه امسال درست نکنم دچار افسردگی می شم.

راستی عید غدیر هم هر چند گذشته اما خب چون سیدم به خودم تبریک می گم.ای روز گار هیشکی منو دوست نداره.حتی یه نفر هم بهم زنگ نزد و عیدو تبریک نگفت!بمیرم برای خودم چقدر تو این دنیا غریب افتادم!

چند روزیه که یه مشکلی برام پیش اومده.راستش نمی دونم من دارم می چرخم یا بقیه دارن می چرخن...به قول یاسمین شاید هم زمین داره می چرخه.تو حلقم هم انگار یکی انگشت کرده و انگشتشو در نمیاره.هر چند وقت یه بار هم یکی با دمپایی می زنه وسط دو تا ابروم.تازه نمی دونم کی با مشت زده تو چشمام که دورش کبود شده.هذیان نمی گم...اینا همه اش مال سرماخوردگیه!همه اش تقصیر این هواست دیگه...تبریز از سیبری هم بدتر شده!دمای اینجا به 30 درجه زیر صفر هم رسیده!!!

می گم این پوستر خوبه؟برای نمایشگاه مدرسمون کار کردم آخه بهمن ماه نمایشگاه داریم.از بین 3 تا پوستر معلممون از این خوشش اومد.

 

 

خب دیدین که چقدر امروز چرت و پرت گفتم.برای اینکه هیچی برای گفتن نداشتم.فقط خواستم همینجوری الکی آپ کرده باشم!!فقط تورو خدا حوصله ی خوندنشو نداشتین حد اقل برای این پوستر نظر بدین بگین چطوره زشته؟بد رنگه؟چیه؟.و اینا...خداحافظ...

آخ داشت یادم می رفت که بگم در مصرف گاز صرفه جویی کنید...

چهارشنبه ٢٠ دی ۱۳۸٥ | ٧:۱٩ ‎ق.ظ | | نظرات () |
Design By : nightSelect.com