شاید کمی بهتر


سلام!

همیشه خداحافظی سخته.اصلا مهم نیست که داری با کی خداحافظی می کنی.خداحافظی حتی با مدیر مدرسه که کلی پشت سرش بد و بیراه گفتی هم خیلی سخته.آره خیلی سخته...

اینو من تا چند روز پیش نمی دونستم.تا روزی که مدیر مدرسمون می خواست با ما خداحافظی کنه.برای تقدیر و تشکر که تمام بچه های مدرسه جمع شده بودیم مدیرمون تحت تاثیر قرار گرفته بود.وقتی مراسم تموم شد بچه ها همه مدیرمون رو بغل کردن و گریه کردن.راستشو بخواین منم روبوسی و بغل کردم اما دریغ از یک قطره اشک.اما به قول یکی از بچه ها درونم عزایی گرفته بودم که اون سرش نا پیدا.و در کمال تعجب دیدم همون مدیر خشن که همه از سایه اش می ترسیدن داره گریه می کنه.همون لحظه یاد بعضی از غولهای توی کارتونا افتادم که روحیه ی خیلی لطیف و مهربونی دارن.اما حیف که اسمشون غوله.مدیر ما هم پشت این چهره ی عصبانی اش یه قلب مهربون داشت که ما خبر نداشتیم و حیف که اسمش مدیر بود!!

بازم این مسئله برام ثابت شد که ما آدمها اصولا آدمای قدر نشناسی هستیم.تا وقتی که یه چیزی رو از دست ندیم قدرشو نمی دونیم.این خودشو تو چیزای کوچیک نشون می ده تا خودمونو برای مسائل بزرگش هم آماده کنیم.اما افسوس که ما حتی از همین اتفاقات کوچیک هم خیلی راحت می گذریم.برای همین وقتی یه اتقاق بزرگ پیش میاد...وای به اون روزها...جالب اینجاست که باز هم سرمون به سنگ نمی خوره.واقعا انسان عجب موجود عجیبیه!!

می دونین این خصلت انسانه که همیشه قدر کسایی رو می دونه که خیلی بیشتر از خیلی دوستشون داره.اما این وسط خیلی چیزها هستن که فراموش می شن.

همیشه وقتی به این چیزا فکر می کنم که یه چیزی رو از دست می دم. اما اینبار می خوام همیشه حواسم باشه.به خودم بگم کوثر قدر چیزایی رو که داری بدون.خداکنه دیگه اینبار نزنم زیر قولم.

یادم باشد حرفی نزنم که به کسی بر بخورد

نگاهی نکنم که دل کسی بلرزد

راهی نروم که بی راه باشد

خطی ننویسم که آزار دهد کسی را

یادم باشد

که روز و روزگار خوش است

همه چیز رو به راه و بر وفق مراد است و خوب

تنها دل ما دل نیست

نوشته بی ربط بود آره؟خب می دونم نوشتم به خاطر قشنگیش.

خب دیگه من برم . یه پوستر هم می زارم به خاطر اینکه خیلی دوستون دارم.حالا دیدین من خیلی قدرتونو می دونم!!امیدوارم که ازش خوشتون بیاد. روز عرفه رو هم از یاد نبرید.برای منم دعا کنید.قدر این روز عزیز رو هم بدونید ایشالله که حاجت همه بر آورده بشه. به خدا می سپارمتون.

جمعه ۸ دی ۱۳۸٥ | ۱٢:٢٦ ‎ق.ظ | | نظرات () |
Design By : nightSelect.com