شاید کمی بهتر


*لباس سفید احرام تنم بود و محرم شده بودم.و تو کوچه پس کوچه های مکه راه می رفتم تا به خونه ی خدا برسم...برگای خشک شده زیر بام خش خش می کردن و من بودم با بغضی که از روی ناباوری بود...چطور شد که من بالاخره به آرزوم رسیدم؟؟باورم نمی شد که دارم با یه دل پاک و آکنده از گناه به سوی خدا می رم...چقدر لذت می بردم...هر قدمی که برمی داشتم انگار بوی خدا رو بیشتر احساس می کردم...اما هنوز بغض تو گلوم گیر کرده بود!!

هوا تاریک بود...سحر شده بود و بابا برای نماز بیدارم می کرد...همه اش خواب بود!!!به جز اون بغض که هنوز داشت خفه ام می کرد!!!*

از همه کسایی که این روزها عازم مکه هستن التماس دعای شدید دارم...ما رو هم از دعاتون بی نصیب نزارید!!!

راستی از وقتی که کاندیدای انتخابات مشغول تبلیغ خودشون هستن یادشون رفته که به فکر پاکیزگی شهر هم باشن...نمی خوام حرف سیاسی بزنم چون از سیاست بدم میاد!!!اما کاش چهره ی شهر با یه دونه انتخابات انقدر داغون نمی شد!!!

راستی منو 5 شنبه 16 آذر تو سیمای نوجوان دیدین؟؟منظورم اینه که صدامو شنیدین؟؟ربع سکه بردما!!!اما خداییش خیلی ضایع شدم هیچ کس اون روز برنامه رو ندیده!!جز مونا و زهرا...آخ که من چقدر افسرده ام الان!!حالا که هیچ کس برنامه ی اون روز رو ندیده ربع سکه همه اش مال خودمه!!یه وقت فکر نکنین تقسیم می کنما!!

عمو پورنگ هم که به سلامتی حاج عمو شد دیگه!!مبارکا باشه...کاش ما رو هم دعا کنه!

از همه ی دوست جونای گلم هم معذرت می خوام اگه حالا که برگشتم دیر به دیر آپ می کنم به خاطر درسامه!!به خدا اصلا وقت آپ کردن ندارم...در روز خیلی برم اینترنت دیگه نهایتش 15 دقیقه است...حالا اگه اونم برم!!!آخه خب بالاخره امسال ما کنکوری هستیما!!به قد و قواره ام نگاه نکنین 16 ساله ها هم می تونن دانشجو بشن...

راستی خاله لیلا جونم(بلا به دور روتو برگردون نمی بینی حرفای خانوادگی دارم می زنم؟)

حال محمد حسین چطوره به خدا دلم براش یه ذره شده...

اینم عکس پسر خاله ی خوشگل و ناز خودم محمد حسین شیطون بلا عشق منه!!!

محمد حسین داداشی خودم      اینم یکی از کارای خودمه!!خوبه؟؟

طراحی  خب دیگه برم سر درس و مشقم...راستی کسایی که شمار تونو دادین بهم...اگه زنگ نمی زنم نزارین به حساب نامردیم...به خدا من در پی یافتن جرعه ای وقت سرگردانم!!(خوب شد من شاعر نشدم!)

نظر یادتون نره...هر کی هم حوصله نکرده نوشته هامو بخونه خواهش می کنم پیام نده...اول بخونین بعد نظر بدین...

خیلی دوستتون دارما!!!

 

 

سه‌شنبه ٢۱ آذر ۱۳۸٥ | ٢:٥٩ ‎ب.ظ | | نظرات () |
Design By : nightSelect.com