شاید کمی بهتر


سلام...

امیدوارم که حال همتون خوب باشه.خب ببینم امسال رو چطور شروع کردین؟!برای من که تا به اینجاش خوب بوده و حسابی بهم خوش گذشته.اما...وقتی یاد تکلیفای عیدم میفتم انگار دنیا رو سرم خراب می شه.هنوز هیچ کدوم رو انجام ندادم.اصلا هم جوصلشونو ندارم.ماشاالله کم هم که نیست.50 تا طراحی فقط برای یه درسمونه!حالا تا آخرشو بخونین...

راستی قراره چند روزی بریم مسافرت اونم شمال!خیلی دوست داشتم که ایام عید نوروز رو مشهد باشم.اما نشد.مدرسمون قراره تابستون اردوی دانش آموزی ما رو ببره مشهد.منم ثبت نام کردم.دلم برای حرم امام رضا خیلی تنگ شده.5 ساله که نرفتم زیارتش.حالا فقط منتظرم که تیر ماه برسه و من برم پابوس امام رضا...

حالا وقتشه که از 2 تا فرشته ی کوچولو براتون بگم.یکی حورا خانوم(که خیلی خانومه)و اون یکی هم آقا محمدحسین(که تو شیطنت لنگه نداره)چون خانوما مقدم هستن اول از حورا خوشگله می گم:

حورا 1 سال و 8 ماهشه خیلی باهوشه.خیلی هم رقاصه.تا صدای آهنگ می شنوه شروع می کنه به رقصیدن.این عکس هم که می بینین حورا است که داره با آهنگ عمو پورنگ می رقصه!!!!

حالا نوبت محمدحسینه:

محمدحسین پسر خالمه!اونم هم سن حوراست.یه آتیشیه که نگو!24 ساعته در حال بالا پریدن و دویدن از این سر خونه تا اون سر خونه ست.اما با این حال خیلی دوست داشتنیه اینم عکسشه!!!!

 

محمد حسین خیلی حورا رو دوست داره دائما بغلش می کنه و بوسش می کنه...(الهی به پای هم پیر بشین)اما دریغ از یه ذره توجه حورا به محمدحسین.نمی دونم کی قراره جواب بله بهش بده!

راستی بچه ها هر وقت دعا می کنین برای محمدحسین کوچولوی ما هم دعا کنین.این فرشته ی کوچولو به دعای من و شما نیاز داره...

اینم عیدی من به شما ببخشید کمی دیر شد:

یه عالمه عموپورنگ...

عموی غمگین...

نی نی ها خیلی عمو رو دوست دارن نمونه اش این عکسه است...

عمو پونگ وحشت زده!!!!...

عکسا رو حتما ببینین.مخصوصا این آخریه دست اوله!3 تای دیگه رو هم خودم درستشون کردم.

امیدوارم که همیشه شاد و سر حال باشید.راستی دعا برای دوستمون عارفه فراموش نشه.محمد حسین رو هم دعا کنین تا مشکلش حل شه...

                                                                                                                                             دوستون دارم خیلی زیاد ... کوثر رو نبرید از یاد

 

شنبه ٥ فروردین ۱۳۸٥ | ٥:٠٤ ‎ب.ظ | | نظرات () |
Design By : nightSelect.com