شاید کمی بهتر


سلام به دوستای مهربونم!

خوبین؟ممنونم از کامنتهای زیبا و قشنگتون.چقدر خوبه که دوستای خوب و مهربونی مثل شما دارم.امیدوارم که من هم بتونم دوست خوبی براتون باشم.

**بنویس:

بنویس!هر چه می خواهد باشد؛نامه یا یادداشت روزانه؛یا حتی یادداشت هایی که از مکالمه ی تلفنی بر می داری؛فقط بنویس!با نوشتن به خدا و دیگران نزدیکتر می شوی؛بنویس!

اگر می خواهی به درک بهتری از جایگاهت در جهان برسی؛بنویس!

بکوش که به نوشتن دل ببندی حتی اگر هیچ کس کلماتت را نخواند.یا حتی بدتر؛بعضی چیزهایی را که نمی خواستی خوانده شود؛بخواند.

نوشتن به ما کمک می کند که به افکارمان سروسامان بدهیم و آنچه را در اطرافمان است با وضوح بیشتری ببینیم.

قلم و کاغذ معجزه می کنند.

آلام را تخفیف می دهند؛به رویاها جامه ی عمل می پوشانند و امیدهای از دست رفته را احیا می کنند.

کلمه قدرت دارد.

کدوماتون دفتر خاطرات دارین؟!من دفتر خاطراتم روزانه ست.البته نه اینکه کارهای روزانه ام رو بنویسما!نه..!!!من انقدر در طول روز برام اتفاقات مختلف میفته که هر روز 3-4 صفحه خاطره می نویسم.(اما نمی دونم چرا با این همه اتفاقات جورواجور بازم می گم حوصلم سر رفته!!!)

اما داشتن دفتر خاطرات خیلی خوبه...اگه بیاین خونه ی ما می تونین 5-6 تا دفتر خاطرات از تو وسایلام پیدا کنین.برای اینکه من از وقتی که خوندن و نوشتن رو یاد گرفتم(انقدر که بچه ی با ذوقی بودم)همیشه خاطره هامو می نوشتم.مثلا وقتی 7 یا 8 سالم بود وقتی می رفتیم مسافرت همیشه تو وسایلام یه دفتر خاطرات کوچولو هم بود که هنوزم نگهش داشتم.وقتی دوباره اون نوشته هارو با اون دست خط بچگانه می خونم خیلی برام لذت بخش و شیرینه.مخصوصا وقتی اون افکار ساده ی بچگیم یادم میفته...

آدم با مرور کردن خاطرات ثبت شده ی زندگیش نه تنها می تونه اون خاطرات و اون لحظات رو دوباره به یاد بیاره بلکه می تونه به دوران کودکیش که شاید سالها از اون فاصله گرفته دوباره برگرده و بفهمه که چه دوران شیرینی رو از دست داده.به یاد آوردن پاکی و صداقت دوران کودکی می تونه به ما کمک کنه که کمی به خودمون بیشتر فکر کنیم.نـــــــــــــــــــــه؟!نظر شما چیه؟؟؟

وای چقدر حرف زدم امیدوارم که حوصلتون سر نرفته باشه.آخه من وقتی احساساتی بشم خیلی حرف می زنم.بازم منتظر نظرات قشنگتون می مونم.خیلی دوستون دارم.تا بعد...

سه‌شنبه ٢۸ تیر ۱۳۸٤ | ٩:٠٢ ‎ب.ظ | | نظرات () |
Design By : nightSelect.com